Notice: Undefined index: Accept-Language in /var/www/clients/client48/web284/web/include/_functions/_global.inc on line 33 Bazar obchodního zařízení
Inzerce z oboru obchodního a kancelářského nábytku zdarma. Nákup a prodej, nábytek, regály, stojany, pulty, bezpečnostní brány atd.
 
BAZAR - Obchodní Zařízení

• 08.02.2019
Policový regál červený SMS š80cm - Prodám policový bezešroubý regál červené barvy výborný stav. Výška 200 cm, délka pole 160 cm, hloub...
• 30.01.2019
Policový regál červený - Prodám policový bezešroubý regál červené barvy výborný stav. Výška 200 cm, délka pole 150 cm, hloub...
• 05.12.2018
Paletový reála Elektrolux - Prodám paletový regál Elektrolux výška 400cm, osazení 2 podlaží + podlahové stání. Nosnost podlaží j...
• 23.10.2018
Paletový regál Link51 210cm - Prodám paletový regál Link51 pro uložení palet typu euro. Výška 210cm, délka pole 270, hloubka 104c...
• 30.08.2018
Policový regál červený 160 - Prodám policový bezešroubý regál červené barvy výborný stav. Výška 200 cm, délka pole 160 cm, hloub...

Nabídka služeb

Bezplatné služby

Do systému lze bez registrace uživatele vkládat soukromé inzeráty, které jsou zveřejňovány na dobu 14 dnů zdarma. Počet soukromých inzerátů, zadaných jedním inzerentem je omezen na 5 inzerátů. Rozsah bezplatného soukromého inzerátu je omezen na 250 znaků.

Placené služby

Některé služby v systému lze objednat pouze za takzvané kredity. Kredity lze získat při speciálních příležitostech oznámených provozovatelem systému, nebo přímou platbou na účet provozovatele, kdy platí, že 1 kredit = 1 Kč. Počet inzerátů v rámci placených služeb není nijak omezen.

Placené služby mohou využívat pouze registrovaní uživatelé systému. Registrovat se můžete prostřednictvím registračního formuláře, který najdete v sekci Klientské centrum. Po registraci získá uživatel své uživatelské číslo, heslo a přístup ke své klientské stránce na které budete mít k dispozici přehled všech vložených inzerátů a informace o zůstatku vašich kreditů. Ke klientské stránce nemají přístup třetí osoby. V rámci své klientské stránky získáte informace o době zveřejnění vašich inzerátů a možnost jejich editace. Díky své klientské stránce získáte kompletní přehled nad svou inzercí v systému.

Jednotlivé služby jsou popsány níže.

Umístění inzerátu na první stranu systému

Titulní strana systému je nejnavštěvovanější stranou a tím i nejzajímavějším místem pro zveřejnění vaší inzerce. Na titulní straně je zveřejňováno maximálně 5 inzerátů. Za zveřejnění na titulní straně systému se platí následující poplatky:

  • 1 pozice: 30 kreditů za 1 den
  • 2 pozice: 27 kreditů za 1 den
  • 3 pozice: 26 kreditů za 1 den
  • 4 pozice: 24 kreditů za 1 den
  • 5 pozice: 22 kreditů za 1 den

Pozor !

V případě že si objednáte například druhou pozici a první pozice nebude obsazena, bude váš inzerát umístěn na první pozici za cenu druhé. Tuto výhodu však získáváte pouze na dobu, kdy není první pozice objednána. Po její objednávce bude váš inzerát přesunut na druhou pozici.

Zvýhodněné umístění inzerátu v jednotlivých sekcích

Svůj inzerát můžete zvýhodnit také umístěním na prvních pěti pozicích v sekcích obchod či Kancelář. Ve výpisech je v rámci placených služeb k dispozici prvních 5 míst. Zvýhodněné umístění inzerátu na těchto stranách lze získat pouze na pevnou dobu 14 dnů a to za následujících podmínek:

  • 1 pozice: 50 kreditů
  • 2 pozice: 48 kreditů
  • 3 pozice: 46 kreditů
  • 4 pozice: 44 kreditů
  • 5 pozice: 42 kreditů

Pozor !

V případě že si objednáte například druhou pozici a první pozice nebude obsazena, bude váš inzerát umístěn na první pozici za cenu druhé. Tuto výhodu však získáváte pouze na dobu, kdy není první pozice obsazena. Po její objednávce bude váš inzerát přesunut na druhou pozici.

Zvýraznění inzerátu

Inzerát lze zvýraznit tučným písmem a tak na něj v rámci výpisu upozornit. Zvýraznění inzerátu je zpoplatněno 15 kredity na celou dobu zveřejnění inzerátu.

Vložení rozsáhlých inzerátů

Délka standardního inzerátu je omezena na ?????? znaků, pokud máte zájem o umístění rozsáhlého inzerátu, můžete si tuto službu zpřístupnit za poplatek 50 kreditů.

Vložení většího počtu inzerátů

Jeden uživatel může do systému vložit maximálně 5 inzerátů. Pokud budete mít zájem o vložení většího množství inzerátů můžete využít rozšíření počtu vložených inzerátů na 20 inzerátů za 50 kreditů.

Prodloužení doby zveřejnění inzerátu

Standardní doba umístění inzerátu je 14 dní. Pokud budete mít zájem o umístění inzerátu na delší dobu, zaplatíte 1 kredit za každý další den nebo 25 kreditů za zveřejnění inzerátu na 1 měsíc.

Komerční inzerce

Komerční inzercí je myšlena veškerá inzerce týkající se komerčních aktivit a to nejen aktivit zadavatele. Např. vlastníte li autodopravu a máte zájem zveřejnit inzerát tipu (odvezu nábytek za 20kč/km) můžete tak učinit pouze v případě, že si zaplatíte komerční inzerci. Za každý komerční inzerát účtujeme 50 kreditů na 14 dní.

Vložení fotografie k inzerátu

Pokud budete mít zájem o zveřejnění inzerátu včetně fotografie. Zaplatíte 10 kreditů za 1 inzerát

  Copyright © 2003-2006 Jan Husa, beveloped by NEOTECH a.s.