Logo

Proč bazarové regály

Potřebujete pro svůj sklad paletové regály? Než se vydáte do nejbližšího e-shopu se skladovou technikou, měli byste skutečně zvážit nákup použitých paletových nebo policových regálů. Bazaroz s.r.o. nabízí široký výběr použitých paletových regálů a je v ČR volbou číslo jedna pro skladové systémy. Pomůžeme vám vybrat ten správný úložný systém, který splní vaše potřeby, a…

Důvody pro nákup použitých paletových regálů

Provozování skladu je o udržení vysoké kvality a efektivity a zároveň udržení minimálních nákladů. Proto má použité skladové zařízení smysl. Použité skladovací zařízení může zvládnout práci stejně dobře jako nové vybavení a v některých případech může být ve skutečnosti výhodnější než nákup nového vybavení. Níže je uvedeno několik důvodů, proč byste měli zvážit nákup použitých paletových regálů.

Víte, že to funguje

S použitým systémem paletových regálů již víte, že produkt, který kupujete, naplňuje svůj potenciál. Víte, že v minulosti byl schopen udržet těžký inventář, takže je vysoce pravděpodobné, že tomu tak bude i v budoucnu.

Cena

To je zjevná výhoda. Ale když se nad tím zamyslíte, má skutečně smysl kupovat použité vybavení, i když jen z tohoto důvodu. Použité paletové regály fungují stejně jako nové regály a stojí jen zlomek ceny.

Šetří čas montáže

Jelikož se použité paletové regály snadno skládají dohromady a jsou i částečně smontované, nákup použitých paletových regálů znamená, že můžete mít svůj sklad v provozu velmi rychle a budete mít k dispozici nový úložný prostor pro Vaše výrobky a spotřební materiál. Ve většině případů jsme schopni instalovat paletové regály za vás.

Pohodlné dočasné řešení

Společnosti v přechodné fázi často pronajímají dočasný skladovací prostor jako řešení pro správu střednědobého skladu. Místo investice do zcela nových paletových regálů pro krátkodobý provoz zvažte použití našich paletových regálů, které vám ušetří čas a peníze.

Šetrné k životnímu prostředí

V neposlední řadě je další významnou výhodou použitých paletových regálů oproti novým paletovým regálům to, že jsou šetrné k životnímu prostředí. Opětovné použití starých paletových regálů prodlužuje životní cyklus produktu a omezuje další odpad a zdroje, které doprovázejí výrobu nových paletových regálů. Pro společnosti, které si stanovují cíle udržitelnosti, je nákup použitých paletových regálů jedním ze způsobů, jak tyto cíle splnit.