Logo

O nás

Společnost BAZAROZ s.r.o. se zabývá už od roku 2002 výkupem a prodejem regálů všeho druhu. Zajišťujeme kompletní dodávku bazarových regálových technologií a dílenského vybavení po celém území České republiky.

BAZAROZ s.r.o. je jedním z největších Českých distributorů použitých skladových zařízení.

Nabízíme široký výběr a snažíme se udržovat na skladě nejoblíbenější položky ve skladech, jako jsou paletové regály, konzolové regály, kovové regály, nýtové regály, dokovací desky a mnoho dalšího.

Náš tým profesionálů má rozsáhlé odborné znalosti v oblasti manipulace s materiálem a je vám k dispozici, aby vám pomohl zlepšit efektivitu a snížit náklady na provoz vašeho skladu.

Poskytujeme služby mnoha nejúspěšnějším společnostem v ČR až po malé začínající společnosti. Jsme schopni dodat to, co potřebujete – když to potřebujete.

Specializujeme se především na vybavení skladů, výrobních prostor a dalších míst, kde je možné regálové technologie efektivně využít. Při návrhu jednotlivých řešení vycházíme vždy z požadavků našich zákazníků a možností určeného prostoru. Po prohlídce a změření prostoru vypracujeme několik vhodných variant, ze kterých naši zákazníci mohou vybírat.

Společnost BAZAROZ s.r.o. zajišťuje komplexní služby od návrhu vhodného řešení, dopravu až po odbornou montáž.

Prodali jsme již stovky kilometrů paletových i policových regálů. Stovky spokojených zákazníků a obrovské množství ušetřených nákladů. Přidejte se k ním i vy….